Screening documentaire SAMEN
Op donderdag 22 oktober organiseren we vanuit het project Ondernemen met je Buurt samen met Astare een vertoning van de documentaire SAMEN van Cinetree.
We zoomen in op de kracht van gemeenschap, laten ons inspireren door psychiater Jim van Os en gaan in gesprek met elkaar.
“De mens is in essentie een wezen dat altijd, 24 uur per dag, moet weten dat hij of zij verbonden is aan andere mensen. Zo zitten we biologisch, sociaal en psychologisch in elkaar.” – Prof. dr. Jim van Os
SAMEN
SAMEN is een hoopvolle documentaire over verbinding in een tijd van mentale ontwrichting. De film brengt pioniers samen die bouwen aan nieuwe vormen van samenleven en zorg, en geeft een podium aan initiatieven die vaak onder de radar blijven, maar van onschatbare waarde zijn. Niet alleen voor onze mentale gezondheid, maar ook voor onze samenleving.
SAMEN is een film van Hanna Verboom en Karsten de Vreugd, geproduceerd door Cinetree met steun van Contribute Foundation. Meer informatie over de film vind je op: https://cinetree.nl/samen
Astare
Sociale onderneming Astare is een dienstverlener in de Geestelijke Gezondheidszorg. In alles wat ze doen, gaan ze uit van unieke mensen en hun verhaal. Ze focussen niet op ziektes en stoornissen, maar zien mensen met (verloren) dromen die (weer) willen meedoen. Meer info via: https://www.astare.nl/.

Programma
19.30 – 20.00u Inloop
20.00 – 21.30u Documentaire & in gesprek met Jim van Os
21.30 – 22.00u Napraten met een hapje en drankje
Praktische informatie





