
Willemien Dijkstra & Marije Dunning, oprichters De Struinvogels
De Struinvogels
De Struinvogels trekken mensen weg van de dagelijkse drukte en systeemplafonds – op naar buiten! Met De Struintocht maakten ze een wandeling die aanzet tot nadenken, het gesprek opent én ruimte geeft voor plezier.
Wandelen doet iets met je. Buiten zijn geeft ruimte in je hoofd en gesprekken komen makkelijker op gang. Door op wandelavontuur te gaan, ga je anders kijken, beleef je tijd anders én kom je in beweging. En dat is precies waar De Struinvogels voor staan. Zij geloven dat deze manier van stilstaan belangrijk is voor elk mens en elke groep in deze – vaak snelle – wereld.
Met De Struintocht maak je van jouw wandeling een openhartig avontuur. Een Struintocht is een wandeling die je stil laat staan. Je loopt samen een route door de natuur, met onderweg een aantal verrassingen, opdrachten & vragen die aanzetten tot nadenken. Kom elkaar – en misschien jezelf- onderweg tegen én leer elkaar beter kennen. De Struintocht is er zowel voor bedrijven & teams op maat én voor jou in je vrije tijd. Want struinen: dat zou iedereen toch veel meer moeten doen?
Ga je mee struinen?
Meer weten?
- activiteit
- ·
- bedrijfsuitje
- ·
- buiten
- ·
- gespreksstarter
- ·
- Natuur
- ·
- teambuilding
- ·
- training
- ·
- wandelen
Branche
- Media, journalistiek & ICT
- ·
- Reizen, cultuur & recreatie
- ·
- Zakelijke dienstverlening
Impactgebied
- Sociale verbinding en gelijkwaardigheid


